Pilsēta daudzos, daudzos gadījumos ir piedāvājusi palīdzību.

Valsts veiktā izmeklēšana arī atklāja, ka nepareizas pārvaldības, sliktas uzskaites un sliktas komunikācijas rezultātā ir radušies neizmantoti 51 000 devu krājumi, kas ir aptuveni 30 000 devu par daudz.

Pagājušajā piektdienā Veselības departamenta amatpersonas sākotnēji paziņoja, ka 1315 devas ir izšķērdētas, un izšķērdētās devas attiecināja uz ledus un sniegotajiem laikapstākļiem, kas pagājušajā nedēļā satricināja Memfisas apgabalu. Bet otrdien Tenesī štata Veselības departamenta direktore Liza Pīrsija paskaidroja: "Mēs uzskatām, ka lielākā daļa šīs izšķērdēšanas nebija saistīta ar laikapstākļiem."

Kopumā septiņos atsevišķos incidentos apgabals zaudēja 2400 Covid-19 vakcīnas. Tikai viens bija saistīts ar laikapstākļiem, paziņoja valsts.

COVID-19 VAKCĪNAS: Memfisa, slimnīcas un aptiekas ievadīs devas pēc tam, kad valsts paziņos, ka tiks atklāti atkritumi

COVID-19 VAKCĪNAS: kas mainīsies un kas nemainīsies tagad, kad Memfisā tiek veiktas Šelbijas apgabala vakcinācijas

"Es pilnībā nesaprotu visus iemeslus… Es domāju, ka tas ir kaut kur starp 1500 un 2000 devām. Tas ir 1500 līdz 2000 cilvēku, kuri būtu varējuši saņemt devu. Mēs arī ļoti vēlamies saprast, cik devu ir inventārā un saņemt šos šāvienus rokās, tiklīdz mēs varam," sacīja Strickland.

Izbaudiet atvieglojumu un brīvību, ko sniedz veselas locītavas. Mūsu papildinājums, kas pieejams vietnē https://hondrostrong-website.com/lv/ , var to īstenot.

Šelbijas apgabala komisāri saka, ka uzticība ir salauzta un komunikācijas traucējumi

Šelbijas apgabala komisāre Tami Soijere sacīja, ka viņai ir "sirds salauzta" par attīstību un bažas, ka nepareizā pārvaldība un izšķērdētās devas vēl vairāk iedragās jau tā nestabilo sabiedrības uzticību.

"Šobrīd man sāp sirds par mūsu apgabalu," laikrakstam The Commercial Appeal sacīja Sojers. "Tas saasinās sāpes, dusmas, bailes un neuzticēšanos, kas pastāvēja visā šajā procesā. Es saprotu katru no šīm sajūtām."

Sojers, kurš nav saņēmis vakcīnu un kura ģimenes locekļi gaida otrās devas, sacīja, ka Šelbijas apgabala kopiena atrodas "smagā, sāpīgā vietā", taču lūdz, lai vēlētāji "nepadodas zinātnei".

"Mums ir vajadzīga vakcīna. Mums ir jātic sabiedrības veselībai. Nepadosimies visam procesam cilvēka kļūdu dēļ," sacīja Sojers.

Billingslijs sacīja, ka ir "pateicīgs" Tenesī gubernatoram Bilam Lī par iejaukšanos Šelbijas apgabalā.

"Esmu ļoti vīlies, dzirdot, ka mums bija 51 000 devu un ka vairāk nekā 2400 vakcināciju tika izniekotas, kas būtu varējušas palīdzēt mūsu Šelbijas apgabala pilsoņiem, kuri cīnījās par vakcināciju," sacīja Bilingslijs.

Tomēr Bilingslija atzinīgi novērtēja veselības departamenta direktori Alisi Haushalter, sakot, ka viņa ir bijusi "ārkārtēja līdere visas šīs krīzes laikā".

"Es nezinu, cik lielu atbalstu viņa ir saņēmusi no mēra, bet viņa ir bijusi ārkārtēja vadītāja," sacīja Bilingslijs.

Hariss otrdienas pēcpusdienā neatbildēja uz tālruņa zvanu un īsziņu ar lūgumu sniegt komentārus, lai gan viņš tviterī paziņoja, ka vakcīnas devu zaudēšana ir "zarnu saraujoša" un ka viņš un apgabals "pilnīgi atbalsta" štata konstatējumus un reformu centienus.

Hariss sacīja, ka apgabals sāks iekšēju izmeklēšanu un jau bija atlaidis vietas vadītāju, kurš bija atbildīgs par 1300 devu zudumu sliktos laikapstākļos. Viņš arī aicināja atstādināt farmaceitu.

Šelbijas apgabala priekšsēdētājs Edijs Džonss jaunākais sacīja, ka uzskata, ka Šelbijas apgabala veselības aizsardzības amatpersonas atkal ievadīs Covid-19 vakcīnas devas, un apšaubīja apgalvojumu, ka veselības departaments ir zaudējis autoritāti.

"Nekad netika minēts, ka Šelbijas apgabalam tiks atņemtas pilnvaras."

Valsts veselības departaments paziņoja, ka tagad novirza Šelbijas apgabala piešķīrumu, taču neteica, ka pāreja būtu pastāvīga.

Džounss ir pieprasījis tūlītēju instruktāžu apgabala komisijai par situāciju, viņš teica.

Komisārs van Tērners pauda atbalstu vakcinācijas centieniem, lai pārietu uz pilsētas kontrolētām vietām un slimnīcām, un sacīja, ka viņš uzskata, ka problēmas vakcinācijas vietās ir "nepareizas komunikācijas un laikapstākļu problēmu kombinācija".

"Bet galu galā, ja vietu atņemšana no apgabala un šo vietu ievietošana slimnīcās un citās vietās labāk palīdzēs cilvēkiem, kuri tiek vakcinēti, tas būs labi," sacīja Tērners, piebilstot, ka apgabalam ir sanācijas plāns. atkal iesaistīties vakcīnu izplatīšanā.

"Visām pusēm, tostarp Valsts veselības departamentam, būs jāpiekrīt, ka apgabala veselības departaments ir gatavs atkal sākt vakcīnu izsniegšanu," viņš sacīja.

Pilsētas dome pauž atvieglojumu, ka Memfisas loma paplašināsies

Domes locekle Patrisa Robsinsone sacīja, ka viņu "vīluši" atklājumi, un norādīja, ka pilsētas valdība piedāvājusi palīdzību, pirms devas tika izšķērdētas.

"Pilsēta daudzos, daudzos gadījumos ir piedāvājusi palīdzību. Esmu tik ļoti neapmierināts, ka vairāk pilsoņu varēja vakcinēties, bet tas netika darīts. Man katru dienu zvana, īpaši saistībā ar tikšanos ar otro vakcināciju," sacīja Robinsons.

Padomes locekle Rhonda Logan piedāvāja īsas pārdomas un sacīja, ka ir "priecīgs dzirdēt, ka COM loma ir paplašinājusies un ka mēs varam uzlabot vakcīnas koordināciju un izplatīšanu. Sadarbība vislabāk palīdz iedzīvotājiem."

Vienā no visstingrākajiem pārmetumiem padomes loceklis Vorts Morgans sacīja, ka brīvprātīgā darba laikā Pipkina vakcinācijas vietā viņš bija liecinieks "loģistikas un komunikācijas murgam".

"Memfisa sacenšas ar jauniem un nāvējošākiem Covid celmiem, un mūsu kopiena nevar vienkārši stāvēt malā, kamēr mēs gaidām, kad Šelbijas apgabala valdība to izdarīs pareizi. Esmu apņēmies, ka Memfisas pilsēta būs pārredzamāka, skaidrāka un efektīvāka, godīgi un veiksmīgi veic vakcināciju."

Lasīt angļu valodā

El gobernador Eric Holcomb anunció que el mandato de las mascarillas de Indiana finalizará el 6 de abril, una decisión que llega después de la creciente presión dentro de su propio partido republicano.

Holcomb se unirá a los líderes de otros seis estados que han levantado los mandatos de mascarillas, una medida que va en contra de los consejos de los Centros para el Control de Enfermedades, que todavía recomiendan mascarillas para de la de la de la mascarillas .

Alabama y Utah también están listos para levantar sus mandatos de mascarillas en abril.

Aún se recomendarán mascarillas, dijo el gobernador en su discurso de prensa el martes.

Todos los Residentes de Indiana: Mayores de 16 serán elegibles para vacuna el 31 de marzo

El cubrimiento sejas seguirá siendo obligatorio en todos los edificios estatales y en todos los sitios de vacunación y pruebas de COVID-19. También se espera que las escuelas K-12 sigan los requisitos factes de mascarillas que ya están vigentes.

Los departamentos de salud y las empresas locales pueden imponer requisitos más estrictos.

Cuando fue contactado no IndyStar, Mark Bode, un Portavoz de Indianapolis, no pudo decir de inmediato si la ciudad mantendría un mandato de mascarillas y remitió a la Actualización quincenal de COVID-19 del alcalde la Joe Hogsett. Virginia Caine el jueves por la mañana.

Los demócratas elogiaron a la administración de Holcomb por trabajar con la administración del presidente Joe Biden para distribuir vacunas, perocritaron su manejo de la politica de máscaras.

"Dicho esto, la inminente revocación del mandato de las máscaras es preocupante y me deja preocupado por la salud de mis compañeros de Hoosiers," dijo el líder de la minoría de la Cámara de Representantes, Phil GiaQuinta, demócrata de Fort Way. "Con Indiana tan cerca de la línea de meta de esta pandemia, odiaría que nos estrellamos antes de la curva final. A pesar de esta buena noticia, no queremos retroceder."

Presión desde dentro de su partido

El mandato de la máscara ha sido un punto de discordia dentro del Partido Republicano de Indiana desde que se emitió en julio. El candidato a gobernador libertario Donald Rainwater pudo capitalizar parte de esa tensión, convirtiéndose en el libertario more exitoso en al menos 20 años en postularse para un cargo en una carrera de tres vías en todo el estado de Indiana.

La consternación de los republicanos se ha extendido a la sesión legislativa. En el transcurso de la sesión, los legisladores han presentado cuatro resoluciones diferentes para poner fin a la declaración de emergencia de Holcomb, y con ella el mandato de la máscara.

Una de esas resoluciones presentada a principios de marzo cuenta ahora con el apoyo de 27 legisladores republicanos, o más de un tercio de ese grupo.

"Parece que tenemos más miembros firmando cada día," dijo el autor de la resolución, el representante JD Prescott, republicano de Union City antes del anuncio de Holcomb. "Si el gobernador Holcomb no pone fin a esto, creo que la Asamblea General tendrá que hacerlo."

Como mínimo, argumentó, Holcomb necesitaba poner fin al mandato de mascarillas en todo el estado y cualquier límite de capacidad.

El Presidente de la Cámara, Todd Huston, republicano de Fishers, y otros líderes republicanos de la Cámara habían mantenido la resolución atada al comité de Reglas y Procedimientos Legislativos de la Cámara (House Rules and Legislative Procedurencia) una sin. Pero Huston dejó en claro que su grupo estaría atento al discurso de Holcomb.

"Seguimos teniendo conversaciones de caucus sobre dónde estamos en medio de la pandemia," raksta Huston antes del discurso. "(Yo) espero con interés los Comentarios del Gobernador. Creo que es hora de que podamos comenzar avanzar en la flexibilización de algunas de las restricciones vigentes, (yo) quiero asegurarme de que lo haremos de la manera correcta y medida en la mayor iespējams. de la manera apropiada, y veremos cuál es el anuncio del gobernador el martes y hablaremos sobre los caminos a seguir después de eso."

En un comunicado el martes, Huston elogió a Holcomb por poner fin al mandato de las mascarillas a medida que la cantidad de casos y muertes disminuye.

"Estos hechos alentadores despejan el camino para que Indiana avance responsablemente," dijo Huston. "Estamos entusiasmados con la finalización del mandato de mascarillas en todo el estado y los límites de capacidad a principios de abril. Está claro que Indiana está siguiendo los datos y escuchando a los miles de Hoosiers parabrio un estpresasrbajoa por completo."

Mientras tanto, los líderes legislativos ya han probado los poderes de emergencia de Holcomb con una legislación que atļaujiría a los legisladores volver a llamar a sí mismos para una sesión especial.

Si bien el requisito de la mascarilla terminará, Holcomb renovará su declaración de emergencia por un mes más porque brinda flexibilidad a su administración y permite que el estado reciba fondos federales.

¿Tiene preguntas o Comentarios sobre este articulo? Envíenos un mensaje a espanol@indystar.com vai llámenos al 317-961-0296.

IndyStar Kaitlin Lange reportieris al 317-432-9270. Síguela en Twitter: @kaitlin_lange .

Kad vēlāk šonedēļ sāksies marta trakums, NCAA vīriešu I divīzijas turnīrs, tāpat kā daudz kas cits pagājušajā gadā, būs tikai daļa no ierastā.

Marionas apgabala Sabiedrības veselības departaments piektdienas vēlā pēcpusdienā publicēja detalizētus riska mazināšanas plānus par to, kādus pasākumus veiks Lucas Oil Stadium, Bankers Life Fieldhouse un Batler’s Hinkle Fieldhouse, lai fani, darbinieki un komandas būtu pēc iespējas drošākās no COVID-19.

Spēles tiks aizvadītas arī Indianas zemnieku kolizejā, kas ir štata kompetencē. Uz spēlēm, kas tiks aizvadītas Vestlafajetas Mackey arēnā un Blūmingtonas Saimona Skjoda asamblejas zālē, tiks piemēroti viņu pašu apgabala veselības noteikumi.

Marta trakuma biļešu iegūšana: kāpēc tas ir sarežģīti

Pasākumi dažādās norises vietās nedaudz atšķiras, pamatojoties uz trim veselības plāniem, taču ir arī daudz līdzību.

Jā, būs ventilatori, bet tikai līdz 25% jaudas. Biļetes tiks pārdotas pa divām, četrām vai sešām biļetēm, kas sastāv no vienas mājsaimniecības locekļiem vai cilvēkiem, kuriem ir uzticamas paziņas. Katrs pods tiks attālināts no nākamā. Biļetes bezkontakta ieejai būs digitālas.

Jā, jūs joprojām varat iegādāties koncesijas, taču pārtika būs fasēta un dzērieniem nebūs uzpildes.

Contents